WIDOMA s.r.o.

01.

Vytvořte na Vaší terase příjemné prostředí s rozmyslem.

Příjemně stráveným časem na terase si dopřejete klid a pohodu. Díky systému VITELLO FLEX® nabízíme jedinečné zastřešení teras, pergol a balkónů tak, abyste si mohli čerstvý vzduch a nádherný výhled užít za každého počasí na základě patentovaného systému posuvných, střešních sekcí.

Celý systém je tak zajištěn proti jakémukoli působení vody. „Manipulací s flexibilními díly uživatel otevře celou střechu nebo jen její část. Tak si zákazníci mohou užít slunce a čerstvého vzduchu, aniž by se museli vzdát ochrany před deštěm. Naše patentované těsnicí kolejnice zajistí odolnost systému VITELLO FLEX® i proti silnému dešti“. Nosné a střešní profily jsou vyrobeny z hliníku. Odzkoušená statika systému VITELLO FLEX® odolá i velké zátěži, jakou představuje například sníh. Jednotlivé kolejnice, v nichž se pohybují skleněné díly, jsou zapuštěny ve střešních profilech. Vždy čtyři díly jsou umístěny mezi dvěma vzpěrami. Teleskopická tyč nebo motorový systém umožňují nekomplikované a velmi komfortní otvírání a zavírání.

Kvalitní systém VITELLO FLEX® se vyznačuje elegantním designem a láskou k detailu. Zákazníci mohou vybírat z různých tvarů zastřešení a typů skel. Jsou možné i různé barvy. Tímto způsobem můžeme vyjít vstříc individuálním požadavkům zákazníka. Produktové portfolio doplňují další vhodné výrobky jako je infrazářič a prvky na ochranu proti slunci či větru. VITELLO FLEX® je možno využít jak v soukromé tak i v podnikatelské sféře. Vybrané materiály a kvalitní výroba zaručují systému VITELLO FLEX® dlouhodobou životnost.

02.

Malá námaha, velký účinek.

Renovovat, přestavovat, modernizovat – majitelé nemovitostí pravidelně investují do svých čtyř stěn, aby svůj dům nebo byt zkrášlili a zhodnotili. Kdo si chce ve venkovním prostoru své nemovitosti vytvořit opravdovou oázu pohody, sáhne po proskleném posuvném zastřešení VITELLO FLEX®: patentovaná konstrukce posuvného zastřešení Vám umožní pobýt na terase nebo na balkóně v suchu a zároveň Vás přesvědčí svou minimální údržbou.

Zahrada a balkón slouží k odpočinku a klidu. Přímo nás vyzývají k tomu, abychom si dopřáli pauzu od všedního dne. Majitelé nemovitostí činí nejrůznější modernizační opatření, jako je například zastřešení terasy, aby venkovní prostor učinili útulnějším a vytvořili tak výjimečné prostředí.

Aby terasy a pergoly upoutaly pozornost a staly se nejkrásnějším místem v zahradě, těší se posuvná zastřešení pergol, jako je VITELLO FLEX®, stále větší oblibě. Snadná manipulace a odolnost přitom stojí na prvním místě a přidanou hodnotou je tak spojení užitku s elegancí: VITELLO FLEX® nabízí ochranu před nepříznivým počasím a vyjímá se v každé zahradě. Prosklené posuvné zastřešení lze díky flexibilně pohyblivým dílům otevřít či zavřít úplně nebo i jen částečně – tak si mohou zákazníci užívat slunce a čerstvého vzduchu a mohou strávit čas venku i v případě přeháňky. Hliníková konstrukce je dostupná v rozličných barevných kombinacích jakož i v elegantním dřevěném designu. „Naše rozmanitá individuální řešení se přizpůsobí každému přání. Zákazníci tak získají prosklené posuvné zatřešení, které ladí s úpravou jejich zahrady“.

03.

Zachovat si přehled za každého počasí.

Prosklené posuvné zastřešení teras a balkónů nabízí krásný výhled a současně i ochranu před deštěm. Pro zářivý výhled za jakýchkoli okolností je však nutná častá a intenzivní péče. Obzvláště na těžko dostupných místech je čištění skel obtížné.

Abychom potřebu čištění pokud možno minimalizovali, nabízíme systém VITELLO FLEX® i se samočisticím účinkem. Neviditelný nátěr skel odpuzující nečistoty využívá slunečního svitu a deště k rozpuštění a smytí špíny ze skel. I při oblačné obloze tato vrstva způsobuje, že UV-paprsky slunce na skle rozloží prach nebo organické nečistoty z výfukových plynů. V dešti nebo během čištění se voda neodpuzuje, nýbrž tvoří na skle souvislý vodní film, který stéká z celé plochy a smývá rozložené zbytky špíny. Následně slunce sklo vysuší, aniž by zůstaly skvrny. Tímto samočisticím efektem zůstává sklo déle čisté a lze ho i snáze čistit. I po silném dešti tak zůstane pohled ven téměř bezvadný. Kromě toho tak šetříte náklady spojené s údržbou a tím i životní prostředí. „Toto zasklení nabízíme zákazníkům, kterým na intenzivní čištění chybí čas. Tak mohou čištění přenechat dešti a užít si více času venku“.

Se systémem VITELLO FLEX® tak nabízíme patentovanou posuvnou střešní konstrukci pro terasy, pergoly a balkony, které jsou tak chráněny proti jakémukoli působení vody. Flexibilně pohyblivé, jednotlivé díly tak vytvářejí individuálně příjemné klima a při dešti se dá zastřešení snadno zavřít.

04.

Bezpečné okamžiky plné pohody.

Jedním z největších problémů zastřešení balkonů a střešních nástaveb je ten, že se nacházejí většinou v nebezpečných výškách. Práce spojené s nutným čištěním a opravami se tak stávají krajně nebezpečnými.

Posuvné zastřešení, jako je například zastřešení VITELLO FLEX®, nabízí jednoduché řešení. „Náš přístřešek lze otevřít pouze několika málo pohyby, formou teleskopické tyče nebo dálkového ovladače. Na čištění je zapotřebí pouze žebřík do domácnosti. Kromě toho na přání vybavíme VITELLO FLEX® zasklením se samočisticím účinkem“. Otevřením jednotlivých dílů vznikne mezera, stačí se tak postavit na žebřík horní polovinou těla, touto mezerou vylézt a shora zcela bezpečně střechu vyčistit. Pomocí zařízení na umývání oken tak lze vyčistit i boční strany skel, aniž by člověk musel opustit bezpečný prostor balkónu či terasy. Ať už umývání nebo oprava, na prvním místě stojí zdraví člověka.

Kdo hledá dobrodružství, měl by ho zažít mimo hranice domova, neboť, jak je známo, nejvíce úrazů se stává doma.

05.

Modernizace teras s rozvahou.

I nejkrásnější dům časem zestárne a právě venkovní prostory v důsledku povětrnostních vlivů trpí. Avšak vždy je tu možnost modernizace. Právě na terase si chce člověk denně užívat čerstvého vzduchu v příjemném prostředí a proto se při modernizaci nabízí možnost rozšířit tento prostor zastřešením. „Naše terasové přístřešky VITELLO FLEX® nabízejí investici na věčné časy. Kromě technicky náročné konstrukce přesvědčí naše zákazníky i flexibilní design“.

V závislosti na stylu a barvě hlavní budovy, dlažby nebo výsadby, mají zákazníci na výběr zastřešení VITELLO FLEX® v nejrůznějších barevných odstínech. Tak se ideálně začlení do stávajícího prostředí a dodá místu individuální akcent.

Speciální hliníková konstrukce dutých profilů zajišťuje bezpečnou statiku a dlouhodobou odolnost konstrukce vůči zátěži. Všechna skla jsou dodávána s vybroušenou a leštěnou čelní stranou. Neleží v konstrukci přímo na kartáčovém těsnění, nýbrž na čelních lištách a každý díl je tak vůči horní vrstvě utěsněn. Tímto způsobem na konstrukci nevznikají žádné příznaky opotřebení.

06.

Prosklené posuvné zastřešení na každém podkladu.

Architekti při výběru produktů k zastřešení teras, balkonů a střešních nástaveb většinou stojí před problémem technicky přípustné realizace, která musí být možná na všech podkladech a kromě toho musí být údržba včetně čištění i ve výšce několika metrů pokud možno bezpečná.

Patentovaným přístřeškem VITELLO FLEX® nabízíme technické řešení: „Montáž je možná i na univerzálních konzolích spodních konstrukcí, jako jsou dvojité T nosníky, dřevěné nosníky a betonové věnce“. V případě rozbití skla je nutno vyměnit pouze jeden díl. To se děje bez jakýchkoli pomocných prostředků, pouhým zasunutím náhradního dílu zepředu do krokve. Celý přístřešek lze při čištění po otevření prosklené plochy vyčistit za použití jednoduchého žebříku určeného pro domácnosti.

Speciální hliníková konstrukce dutých profilů zajišťuje bezpečnou statiku rámu. Všechna skla jsou dodávána s vybroušenou a leštěnou čelní stranou. Neleží v konstrukci přímo na kartáčovém těsnění, nýbrž na čelních lištách a každý díl je tak vůči horní vrstvě utěsněn. Tímto způsobem na konstrukci nevznikají žádné příznaky opotřebení. Teleskopickou tyčí nebo dálkovým ovladačem lze otevřít 75 procent skleněné plochy.

S výběrem Vám rádi poradíme

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám naše produkty blíže představíme a společně nalezneme optimální řešení na míru Vaší terasy či balkonu.