WIDOMA s.r.o.

GG 100 SLIDE®

"Rozšíří přístřešek na letní zahradu a poskytne Vám nepřetržité souznění s okolní přírodou"

Posuvný systém GG 100 promění Vaši skleněnou střechu v moderní letní zahradu, která Vám zaručí flexibilní ochranu před počasím, neomezenou pohodu a klid díky vysoké průhlednosti. Boční skleněné prvky lze velmi snadno otevírat a zavírat díky integrované kolejnici. Jen takto dosáhnete maximální flexibility s ohledem na touhu po ochraně a můžete ji tak přizpůsobit Vašemu aktuálnímu požadavku.

WIDOMA s.r.o. | VITELLO VACANZA®

Během několika málo okamžiků nás může na svobodě omezit nejen počasí shora: vítr a déšť nás mohou obtěžovat i ze stran a stát se tak výrazným rušivým faktorem našeho zaslouženého klidu po práci. Abyste mohli zažít neomezenou volnost, můžeme Vám nabídnout naše 100% průhledné celoskleněné posuvné prvky GG 100®, které lze snadno kombinovat s každým z našich produktů (série VITELLO FLEX® a VACANZA®) a stejně tak jako naše střechy je lze zhotovit na míru. Tak automaticky vznikne nejen cenově výhodnější, nýbrž i útulnější alternativa dražší zimní zahrady, z níž si budete moci po celý rok užívat výhledu.
 
Náš tepelně neizolovaný celoobvodový systém GG 100 Slide Vám díky svému bezrámovému vybavení nabízí absolutní pocit transparentnosti ve vysoké kvalitě. Na své kompletně chráněné terase tak Vy, Vaši přátelé i rodina můžete zažívat příjemné okamžiky až hluboko do noci. Nezřídka odborníci a i naši spokojení zákazníci hovoří v souvislosti se zastřešením jako o produktu „must-have“.

VITELLO VACANZA®
VITELLO VACANZA®

Náš posuvný systém přesvědčí nejen svou 100% průhledností, nýbrž i svou konstrukcí z jednoduchých, ale přesto kvalitních materiálů. Výhradně tímto způsobem jsme vytvořili téměř bezporuchový a bezúdržbový systém, u kterého můžeme zaručit neobvykle dlouhou životnost s minimálním opotřebením a díky kolejnicím z ušlechtilé oceli a pojízdným kladkám se nám bez problému daří nabídnout Vám posuvné systémy o rozměrech přesahujících standard a hmotnost skel až 150 kg.

Vytvořte si na terase příjemné prostředí s rozmyslem

Příjemně stráveným časem na terase si dopřejete klid a pohodu. Díky systému VITELLO FLEX® nabízíme jedinečné zastřešení teras a balkónů tak, abyste si mohli čerstvý vzduch a nádherný výhled užít za každého počasí na základě patentovaného systému posuvných, střešních sekcí.

01.

Výhody na první pohled

Užijte si svobodu, kterou Vám umožní GG 100 SLIDE®. 

Transparentnost ve své nejkrásnější podobě díky bezrámové úpravě
Flexibilní ochrana před větrem a deštěm přicházejícím ze stran
Bezporuchové a bezúdržbové systémy
Možné i velikosti skel přesahující standard
Kombinovatelné se všemi typy zastřešení teras systému JOKA
Příjemná atmosféra a klid
Celoročně využitelná terasa
Estetické zhodnocení Vašeho pozemku
Velmi snadné otevírání a zavírání skleněných prvků díky kolejnicím a pojízdným kladkám z ušlechtilé oceli

WIDOMA s.r.o. | VITELLO VACANZA®

S výběrem Vám rádi poradíme

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám naše produkty blíže představíme a společně nalezneme optimální řešení na míru Vaší terasy či balkonu.