WIDOMA s.r.o.

01.

Jsme partnerem Vašeho osobitého stylu

Již od samého začátku kladla naše společnost WIDOMA s.r.o. velký důraz na jedinečný charakter dodávaných produktů včetně vysokých požadavků na jejich prvotřídní kvalitu a dlouhodobou funkčnost. Ve výhradním zastoupení renomovaného, německého výrobce JOKA-SYSTEM GmbH pro Českou republiku a Slovensko, Vám nabízíme exkluzivní, terasové přístřešky včetně širokého spektra stínících systémů a komfortních doplňků.

02.

Naším cílem je přidaná hodnota pro zákazníka

Zákládáme si na kvalitně odvedené práce a profesionálním přístupu v celém průběhu naší spolupráce. Zajistíme pro vás kompletní služby - od poradenství a detailního představení jednotlivých typů produktů, přes vyměření, vypracování uceleného řešení na míru až po odbornou montáž a následný servis.

03.

Tvoříme profesionální tým

Komplexní pomocí při výběru, návrhu projektu až po následnou realizaci Vás provede odborně vyškolený a zkušený personál včetně dohledu profesionálních architektů.
Věříme proto, že dokážeme uspokojit požadavky i nejnáročnějšího klienta a být mu dobrým partnerem při cestě za jeho vytouženým přístřeškem.

Mobirise

S výběrem Vám rádi poradíme

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám naše produkty blíže představíme a společně nalezneme optimální řešení na míru Vaší terasy či balkonu.