WIDOMA s.r.o.

VITELLO FLEX®

"Váš jedinečný kabriolet mezi terasovými přístřešky"

Většina lidí si momenty pohody a relaxace užívá nejraději na své vlastní zahradě. Teplo, vítr a déšť se však velice rychle mohou stát rušivým faktorem této idyly. Se systémem VITELLO FLEX® Vám nabízíme optimální řešení pro neomezené okamžiky pohody ve vlastním, důvěrně známém prostředí.

WIDOMA s.r.o. | VITELLO FLEX®

Díky tomuto námi vyvinutému a patentovanému systému posuvných střech VITELLO FLEX® můžete vysoce moderním způsobem zažít opravdový pocit jízdy v kabrioletu, a to na Vaší vlastní zahradě.
 
Základní konstrukce našeho systému VITELLO FLEX® je tvořena nerezovými hliníkovými profily odolným vůči povětrnostním vlivům. Oddělené skleněné díly, stávající se ze 4 jednotlivých skel, nejenže představují krásnou skleněnou střechu, nýbrž odráží i hlavní znak našeho produktu:
 
Náš technicky náročný koncept Vám nabízí ideální řešení pro přizpůsobení se každému počasí. Díky lehké a praktické teleskopické tyči tak máte možnost otevírat a zavírat pohyblivé skleněné prvky nezávisle na sobě podle libosti. Můžete tak pohodlně vpustit dovnitř čerstvý vzduch a vítr, nebo se izolovat od protivného deště. Vysoce kvalitní bezpečnostní sklo zaručuje, že budete díky našemu systému chráněni před každým počasím.

VITELLO FLEX®
VITELLO FLEX®

Vzhledem k luxusnímu charakteru systému VITELLO-FLEX® preferujeme Vaši připravenost na vyšší investici.

Sázíme na prvotřídní kvalitu a stále nové inovace tak, abychom Vám pod naším střešním systémem dopřáli šťastné a bezstarostné hodiny strávené s Vaší rodinou a přáteli.

VITELLO FLEX PLUS®

Užijte si jedním stisknutím tlačítka čerstvý vzduch s naší posuvnou střechou VITELLO FLEX PLUS® opatřenou motorem. Vylepšení spolehlivého systému VITELLO FLEX®, Vám nabízí další plusové body s ohledem na komfort a snadnost Vašeho zastřešení terasy. Tuto verzi jedinečné, posuvné střechy lze hravě a jednoduše ovládat pomocí spínače, dálkového ovládání nebo můžete střechu nastavit bez problému pomocí svého chytrého telefonu.

01.

Flexibilní v každém ohledu

Hloubka modulu od 1000 do 5500 mm.
Šířka modulu až 7000 mm.
Optimální šířka nosníků až 5000 mm.
Sklon střechy od 5° do 7°.
Konstrukce se třemi stupněmi zatížení sněhem.
Zasklení bezpečnostním sklem VSG o tloušťce skla 8 mm.
Možnost volby výšky krokve od 115 do 130 mm dle Vašich požadavků na vzhled a statiku.
Odolnost konstrukce vůči povětrnostním vlivům třídy 12.
Integrovaná okapnice včetně odvodu dešťové vody integrovaného v nosném sloupku.
Spojovací materiál z nerezové oceli.

WIDOMA s.r.o. | VITELLO FLEX®

S výběrem Vám rádi poradíme

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám naše produkty blíže představíme a společně nalezneme optimální řešení na míru Vaší terasy či balkonu.