WIDOMA s.r.o.

VITELLO VACANZA®

"Skleněné zastřešení terasy spojující vysokou kvalitu a elegantní design"

Pravděpodobně to velmi dobře znáte, člověk chce někdy sedět venku, cítit se v bezpečí a být současně chráněn před různými vlivy počasí. Je škoda schovávat se pod temnou střechou v době, kdy je slunečních dní takový nedostatek. S naším skleněným zastřešením, zhotoveným individuálně na míru, vznikne na Vaší terase nejen útulno, nýbrž si tak současně vytvoříte opravdovou relaxační oázu. 

WIDOMA s.r.o. | VITELLO VACANZA®

Hliníkové konstrukce s vysoce propracovaným vzhledem zajišťují co největší podíl skla a tím také optimální viditelnost. Naše skleněné zastřešení VACANZA® přitom odolá jak větru a jiným nešvarům počasí, tak i vysokému zatížení sněhem. Díky vysoké kvalitě se Vaše zahrada stane rychle a na dlouhá desetiletí místem, kde si budete moci povídat, slavit a odpočívat po vyčerpávajícím dni.

Podílejte se sami na optické realizaci Vašeho zastřešení, určete si například sklon střechy, druh zasklení nebo barvu konstrukce, čímž vše doladíte až do nejposlednějšího detailu. Díky integrovanému topnému a osvětlovacímu systému si splníte sen a budete se na své terase cítit dokonale.

VITELLO VACANZA®
VITELLO VACANZA®

Zažijte s naším zastřešením VACANZA® pocit bezpečí pod širým nebem, vychutnejte si bezstarostný den plný slunečních paprsků a romantickou noc s hvězdnou oblohu.

VACANZA FLEX®

"Váš pomocník při regulaci pocitové teploty pod přístřeškem"

Posuvné termoregulaní okno VACANZA FLEX® není pouze inovativní řešení již prověřeného systému zastřešení teras VACANZA®, nýbrž i něco jako malý bratr naší posuvné skleněné střechy VITELLO FLEX®. Prohlédněte si naše nejnovější řešení, které v sobě snoubí to nejlepší z obou systémů.

01.

Flexibilní v každém ohledu

Hloubka modulu od 1000 do 6500 mm.
Šířka modulu až 7000 mm.
Optimální šířka nosníků až 5500 mm.
Sklon střechy od 5° do 20°.
Konstrukce se třemi stupněmi zatížení sněhem.
Zasklení bezpečnostním sklem VSG/TVG o tloušťce skla 8 až 12 mm.
Možnost volby výšky krokve od 115 do 130 mm dle Vašich požadavků na vzhled a statiku.
Odolnost konstrukce vůči povětrnostním vlivům třídy 12.
Integrovaná okapnice včetně odvodu dešťové vody integrovaného v nosném sloupku.
Spojovací materiál z nerezové oceli.

WIDOMA s.r.o. | VITELLO VACANZA®

S výběrem Vám rádi poradíme

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám naše produkty blíže představíme a společně nalezneme optimální řešení na míru Vaší terasy či balkonu.