HAWAI 40 CLASSIC

HAWAI 40 CLASSIC

Opticky lehká konstrukce řady HAWAII 40 vytváří jednoduchou eleganci. Díky všestranným střešním tvarům vždy najdete správnou střechu terasy pro každou situaci.
HAWAI 40 CUBO

HAWAI 40 CUBO

Hawaii 40 CUBO sleduje architektonický trend puristicko-kubických tvarů. Tato zasklená prémiová plochá střecha zapůsobí svojí lehkostí a elegancí.

Vaše nové zastřešení terasy v 10 krocích od poptávky po předání

  1. Zašlete nám poptávku s informacemi o požadovaném sestavení terasového zastřešení včetně jeho přibližných půdorysných rozměrů. Pro zefektivnění budoucího návrhu nám pomohou i fotografie místa realizace nebo Váš projekt.
  2. Na základě těchto informací Vám vypracujeme orientační cenovou nabídku.
  3. Bude-li Vám navržené řešení a cenová relace vyhovovat, domluvíme si termín osobního setkání v místě realizace, kde Vám s radostí systém detailně představíme, provedeme přesné zaměření a zodpovíme všechny Vaše otázky.Zároveň si z našich vzorníků vyberete vyhovující barevné provedení konstrukce, stínících látek a v neposlední řadě provedení prosklené části střechy tak, aby vše ladilo s Vašim domem.
  4. Na základě Vašich přesných požadavků vypracujeme cenovou nabídku již na míru.
  5. V případě, že budete s naším výchozím řešením spokojeni, potvrdíte nám Vaši závaznou objednávku. 
  6. Vystavíme Vám zálohovou fakturu. Po zaplacení dohodnuté zálohové platby zadáme Váš systém do výroby a budeme Vás informovat o přibližném termínu doručení. Výroba terasového zastřešení na míru se pohybuje většinou od 4 do 8 týdnů, podle složitosti návrhu a výrobních kapacit v daném ročním období.
  7. Po dokončení výroby a doručení systému se s Vámi společně domluvíme na přesném termínu montáže.
  8. Po dokončení montáže Vám předvedeme funkčnost Vašeho nového zastřešení a společně jej detailně zkontrolujeme.
  9. Sepíšeme s Vámi předávací protokol a vystavíme konečnou fakturu.
  10. Vaše nová terasa je připravena dopřát Vám vytoužený odpočinek s rodinou a přáteli.     
Kontaktní údaje
Půdorysné rozměry
Přílohy

S výběrem Vám ochotně poradíme

 

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, rádi Vám naše produkty blíže představíme a společně nalezneme optimální řešení na míru Vaší terasy či balkonu.

 

+420 774 903 302 | info@widoma.cz